MÖBLER / Bord / Skrivbord 13603540

nr 1360 3540

Skrivbord

mahogny, England. Bredd: 182 cm. Djup: 121 cm, höjd: 79 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 16 november 2020
kl 18:22:10